• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogruterapimerkezi1
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905415447199
  • https://twitter.com/dogruterapi_mkz
  • https://www.instagram.com/dogruterapimerkezi/
  • https://www.youtube.com/watch?v=kRrNYTwi6Bk

Ömer Doğru

Aile Danışmanı & İletişim Uzmanı

Site Haritası
Saat
Takvim
<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-2967709272430144"
     crossorigin="anonymous"></script>

Anasayfa

Yeterince cesur olamazsanız hayatı sadece seyredersiniz.. gideceği limanı bilmeyene hiçbir rüzgar fayda gelmez. Nietzsche Yaşamımız boyunca hayatımızın üç yansıması ve üç değişik evresi vardır. Bunlar
05.08.2015
İnsan hayatında bir çok özel ve önemli müessese vardır bunların en başında ve en önemlisi şüphesiz ki evliliktir. İnsanın hayatında almış olduğu en önemli ve en dikkat edilmesi gereken bir karardır evlilik. İnsan beraber yaşayacağını bulduğu zaman değil, beraber yaşlanacağına inandığı bir insanı bulduğuna inandığında verdiği karardır evlilik. Beraber yola çıkacağın insanda aradığın şu üç unsur mutlaka seni tatmin ediyor olmalıdır. Yürek ,güven ve sadakat. Eğer mutlu olmak istiyorsan şu üç konuyu da unutmamalısın: Eşini, işini ve arkadaşını doğru seç.
21.07.2015
Çoğu insan kıskançlığı bir hastalık ,hazımsızlık ya da gelişememe durumu olarak algılar ve bunun üzerine kendi tezlerini geliştirmeye çalışır. Hele bu kıskançlık durumu kardeşler arasında olursa ,aile panikler ve bu konuyu abartır çocuklarına problemli gözüyle bakmaya çalışır. Oysa kıskançlık ve paylaşamama duygusu normal ve doğal bir duygudur. Önemli olan sizin onu nasıl yönettiğiniz ve hangi argümanlarla çocuğu ikna ettiğinizdir.Öfke, şiidet,kıyas ve bastırma metodunu kullanırsanız,mutsuz,sabırsız ,anlayışsız ve önyargılı bir kişilik yetiştirmiş olursunuz.Oysa gözlerine sevgi aklına ikna tohumunu ekerseniz yararlı bir rekabete dönüştürürsünüz.
15.07.2015
Kadınlar neden beden dilini daha Çok Kullanırlar, dolaylı anlatım ve imaları neden çok başvurur. Kadınlar kesinlikle gelip sizinle ilgilendiklerini söylemez. Bunun yerine, göz teması kurarak, kolunuza dokunarak ve boynunu okşayarak sizinle ilgilendiklerini gösterirler. Bu doğru. İlgilendiğinizi basit ve zamansız belli ederseniz Kadın bu durumda anında daha anlaşılması güç olur ve daha fazla sözsüz ipuçları kullanacaktır. Diğer bir deyişle, kadının sizinle ilgilendiğini doğrudan söylemesini beklemeyin, Üşüdüm derse kombiyi aç ya da battaniye getir demek değil sarıl bana anlamını çıkarmalısın.
09.07.2015
Günümüz insanının en büyük ve en acımasız düşmanı yanlış ve yersiz kullanılan medyadır ve en başında da TV gelmektedir. Çünkü günlük hayatımızda çocuklarımıza ayırabileceğimiz kıymetli zaman, ailede söz se tutum ağırlığı, saygı ve farkındalığın yok olması, doyumsuz ve mutsuz bir neslin yetişmesinin ana sebeplerinden biridir dizi ve magazin programları… Artık yanyana gelen insanlar birbirlerinin gözlerine bakmak yerine telefon, tablet veya tv ye odaklanmakta ve aile mefhumu saygı ve sıcaklık kaybolmaktadır. “Televizyon çıkalı anne babalar çocuklarına eskisi kadar zaman ayıramaz oldu.”
08.07.2015
... 52 ...

Son Güncelleme: Bugün

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret200799
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Hava Durumu

<script data-ad-client="ca-pub-2967709272430144" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>