• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogruterapimerkezi1
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905415447199
  • https://twitter.com/dogruterapi_mkz
  • https://www.instagram.com/dogruterapimerkezi/
  • https://www.youtube.com/watch?v=kRrNYTwi6Bk

Yrd.Doç.Dr.Ömer Doğru

''PSİKOLOG'' Aile Danışmanı & İletişim Uzmanı

Site Haritası
Saat
Takvim

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-8840220838707022"
crossorigin="anonymous"></script>

Anasayfa

İnsan hayatında bir çok özel ve önemli müessese vardır bunların en başında ve en önemlisi şüphesiz ki evliliktir. İnsanın hayatında almış olduğu en önemli ve en dikkat edilmesi gereken bir karardır evlilik. İnsan beraber yaşayacağını bulduğu zaman değil, beraber yaşlanacağına inandığı bir insanı bulduğuna inandığında verdiği karardır evlilik. Beraber yola çıkacağın insanda aradığın şu üç unsur mutlaka seni tatmin ediyor olmalıdır. Yürek ,güven ve sadakat. Eğer mutlu olmak istiyorsan şu üç konuyu da unutmamalısın: Eşini, işini ve arkadaşını doğru seç.
21.07.2015
Bilir ve farkinda olursak yaptigimiz 3-5 güne sıkışmış bir tatilden öte bir şey bayram...Hayata rasgele serpiştirilmiş ilahi ikramlar, kıymet bilen kullara her daim bayram yaşatır. Nefes almak bayramdır mesela; günün birinde soluksuz kalınca anlar insan... Görmenin nasıl bir bayram olduğunu karanlık öğretir; sevmeninkini yalnızlık...Sızlamayan her organ, hele de burun direği bayramdır.Görmenin nasıl bir bayram olduğunu karanlık öğretir; sevmeninkini yalnızlık...Sızlamayan her organ, hele de burun direği bayramdır.
18.07.2015
Çoğu insan kıskançlığı bir hastalık ,hazımsızlık ya da gelişememe durumu olarak algılar ve bunun üzerine kendi tezlerini geliştirmeye çalışır. Hele bu kıskançlık durumu kardeşler arasında olursa ,aile panikler ve bu konuyu abartır çocuklarına problemli gözüyle bakmaya çalışır. Oysa kıskançlık ve paylaşamama duygusu normal ve doğal bir duygudur. Önemli olan sizin onu nasıl yönettiğiniz ve hangi argümanlarla çocuğu ikna ettiğinizdir.Öfke, şiidet,kıyas ve bastırma metodunu kullanırsanız,mutsuz,sabırsız ,anlayışsız ve önyargılı bir kişilik yetiştirmiş olursunuz.Oysa gözlerine sevgi aklına ikna tohumunu ekerseniz yararlı bir rekabete dönüştürürsünüz.
15.07.2015
Kadınlar erkekleri değiştirmeye çabalamadan, onları oldukları gibi kabul ettikleri sürece, erkekler de ağır ağır ama emin adımlarla kadınların “sevilmek”, “ilgilenilmek”, “anlaşılmak”, “konuşmak” ve “saygı görmek” gibi doğalarına özgü gereksinimlerini ve isteklerini anlama yolunda ilerleyecekler ve onlara daha fazlasını vermek isteyeceklerdi Kadın kocasını daha az sevmeli, fakat daha çok anlamalı, erkek, karısını daha çok sevmeli, fakat anlamaya çalışmamalıdır Oskar Weld
13.07.2015
Kadınlar neden beden dilini daha Çok Kullanırlar, dolaylı anlatım ve imaları neden çok başvurur. Kadınlar kesinlikle gelip sizinle ilgilendiklerini söylemez. Bunun yerine, göz teması kurarak, kolunuza dokunarak ve boynunu okşayarak sizinle ilgilendiklerini gösterirler. Bu doğru. İlgilendiğinizi basit ve zamansız belli ederseniz Kadın bu durumda anında daha anlaşılması güç olur ve daha fazla sözsüz ipuçları kullanacaktır. Diğer bir deyişle, kadının sizinle ilgilendiğini doğrudan söylemesini beklemeyin, Üşüdüm derse kombiyi aç ya da battaniye getir demek değil sarıl bana anlamını çıkarmalısın.
09.07.2015
... 46 ...

Son Güncelleme: Bugün

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam158
Toplam Ziyaret124362
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.26029.2973
Euro10.730010.7730
Hava Durumu

<script data-ad-client="ca-pub-2967709272430144" async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>